Scott Sigler

brak danych
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Alight/Rozpaleni
Alight/Rozpaleni
Scott Sigler

8,14 (66 ocen i 19 opinii)
Alight/Rozpaleni
Autor:
Cykl: Trylogia Generacje (tom 2)
M. Savage, zwana Em, przewodzi grupie dzieciaków, które obudziły się w dziwacznych trumnach, w tajemniczym pomieszczeniu, nie wiedząc, kim są ani jak się tam znaleźli. Krok po kroku, niebezp...
czytelników: 247 | opinie: 19 | ocena: 8,14 (66 głosów)
Alive/Żywi
Alive/Żywi
Scott Sigler

7,19 (254 ocen i 71 opinii)
Alive/Żywi
Autor:
Cykl: Trylogia Generacje (tom 1)
Budzą się w ciemności, w ciasnej przestrzeni, której nie pamiętają. Potem napotykają korytarz – jeden, drugi, trzeci. Nie wiedzą dokładnie, ile mają lat. Wydaje im się, że niedawno mieli po dwanaście,...
czytelników: 1003 | opinie: 71 | ocena: 7,19 (254 głosy) | inne wydania: 1
Alone
Alone
Scott Sigler

0 (0 ocen i 0 opinii)
Alone
Autor:
Cykl: Trylogia Generacje (tom 3)
In the final installment of an exhilarating sci-fi adventure trilogy in the vein of The Hunger Games, Divergent, and Red Rising, Scott Sigler’s unforgettable heroine, Em Savage, must come to grips o...
czytelników: 105 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Infekcja
Infekcja
Scott Sigler

6,54 (199 ocen i 27 opinii)
Infekcja
Autor:
Cykl: Infekcja (tom 1)
Seria tajemniczych i wyjątkowo okrutnych morderstw wstrząsa Stanami Zjednoczonymi. Ich sprawcami są zwykli ludzie. Jakby jakaś niewidzialna siła kazała im pozabijać swoje rodziny i siebie samych. Jakb...
czytelników: 456 | opinie: 27 | ocena: 6,54 (199 głosów)
Nocturnal
Nocturnal
Scott Sigler

6 (1 ocen i 0 opinii)
Nocturnal
Autor:
Scott Sigler reinvented the alien-invasion story in his bestselling novels Infected and Contagious… rebooted the biotech thriller in Ancestor…now, in his most ambitious, sweeping novel to date, he wor...
czytelników: 3 | opinie: 0 | ocena: 6 (1 głos)
Pandemic
Pandemic
Scott Sigler

8,5 (2 ocen i 0 opinii)
Pandemic
Autor:
The explosive conclusion to the New York Times bestselling trilogy that began with Infected and Contagious. The alien intelligence that unleashed two horrific assaults on humanity has been...
czytelników: 5 | opinie: 0 | ocena: 8,5 (2 głosy)
Transplantacja
Transplantacja
Scott Sigler

6,71 (86 ocen i 21 opinii)
Transplantacja
Autor:
Grupa naukowców na zlecenie wielkiej korporacji prowadzi nielegalny eksperyment, który ma na celu wyhodowanie żywych organizmów o uniwersalnym kodzie DNA. Ich narządy mają posłużyć do przeszczepów, z...
czytelników: 261 | opinie: 21 | ocena: 6,71 (86 głosów) | inne wydania: 1
Trylogia Generacje  (Tom 2). Alight/Rozpaleni
Trylogia Generacje (Tom 2). Alight/Rozpaleni
Scott Sigler

7 (1 ocen i 0 opinii)
Trylogia Generacje (Tom 2). Alight/Rozpaleni
Autor:
M. Savage, zwana Em, przewodzi grupie nastolatków, które obudziły się w makabrycznych trumnach, w tajemniczym pomieszczeniu, nie wiedząc, kim są ani jak się tam znaleźli. Krok po kroku, niebezp...
czytelników: 5 | opinie: 0 | ocena: 7 (1 głos)
Zakażenie
Zakażenie
Scott Sigler

7,43 (46 ocen i 12 opinii)
Zakażenie
Autor:
Cykl: Infekcja (tom 2)
Na obszarze Ameryki tajemniczy patogen przemienia zwykłych ludzi we wściekłych morderców, psychopatów kierowanych przerażającym, obcym planem. Ludzkość odpiera ataki, ale po każdej bitwie choroba reag...
czytelników: 173 | opinie: 12 | ocena: 7,43 (46 głosów) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

9
630
1478
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (13)

Czytelnicy (630)

Cytaty tego autora (11)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd