Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Scott Sigler

brak danych
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Alight
Alight
Scott Sigler

0 (0 ocen i 0 opinii)
Alight
Autor:
Cykl: Trylogia Generacje (tom 2)
Alight is the second installment in the YA sci-fi adventure trilogy by New York Times bestselling author Scott Sigler, hot on the heels of Alive. Alight reveals to readers the further adventures of...
czytelników: 37 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Alive/Żywi
Alive/Żywi
Scott Sigler

7,17 (139 ocen i 61 opinii)
Alive/Żywi
Autor:
Cykl: Trylogia Generacje (tom 1)
Budzą się w ciemności, w ciasnej przestrzeni, której nie pamiętają. Potem napotykają korytarz – jeden, drugi, trzeci. Nie wiedzą dokładnie, ile mają lat. Wydaje im się, że niedawno mieli po dwanaście,...
czytelników: 701 | opinie: 61 | ocena: 7,17 (139 głosów) | inne wydania: 1
Alone
Alone
Scott Sigler

0 (0 ocen i 0 opinii)
Alone
Autor:
Cykl: Trylogia Generacje (tom 3)
In the final installment of an exhilarating sci-fi adventure trilogy in the vein of The Hunger Games, Divergent, and Red Rising, Scott Sigler’s unforgettable heroine, Em Savage, must come to grips o...
czytelników: 27 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Infekcja
Infekcja
Scott Sigler

6,52 (174 ocen i 23 opinii)
Infekcja
Autor:
Cykl: Infekcja (tom 1)
Seria tajemniczych i wyjątkowo okrutnych morderstw wstrząsa Stanami Zjednoczonymi. Ich sprawcami są zwykli ludzie. Jakby jakaś niewidzialna siła kazała im pozabijać swoje rodziny i siebie samych. Jakb...
czytelników: 410 | opinie: 23 | ocena: 6,52 (174 głosy)
Nocturnal
Nocturnal
Scott Sigler

6 (1 ocen i 0 opinii)
Nocturnal
Autor:
Scott Sigler reinvented the alien-invasion story in his bestselling novels Infected and Contagious… rebooted the biotech thriller in Ancestor…now, in his most ambitious, sweeping novel to date, he wor...
czytelników: 1 | opinie: 0 | ocena: 6 (1 głos)
Pandemic
Pandemic
Scott Sigler

9 (1 ocen i 0 opinii)
Pandemic
Autor:
The explosive conclusion to the New York Times bestselling trilogy that began with Infected and Contagious. The alien intelligence that unleashed two horrific assaults on humanity has been...
czytelników: 3 | opinie: 0 | ocena: 9 (1 głos)
Transplantacja
Transplantacja
Scott Sigler

6,71 (38 ocen i 10 opinii)
Transplantacja
Autor:
Grupa naukowców na zlecenie wielkiej korporacji prowadzi nielegalny eksperyment, który ma na celu wyhodowanie żywych organizmów o uniwersalnym kodzie DNA. Ich narządy mają posłużyć do przeszczepów, z...
czytelników: 162 | opinie: 10 | ocena: 6,71 (38 głosów) | inne wydania: 1
Zakażenie
Zakażenie
Scott Sigler

7,47 (30 ocen i 8 opinii)
Zakażenie
Autor:
Cykl: Infekcja (tom 2)
Na obszarze Ameryki tajemniczy patogen przemienia zwykłych ludzi we wściekłych morderców, psychopatów kierowanych przerażającym, obcym planem. Ludzkość odpiera ataki, ale po każdej bitwie choroba reag...
czytelników: 133 | opinie: 8 | ocena: 7,47 (30 głosów) | inne wydania: 1

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

8
402
1012
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (10)

Czytelnicy (402)

Cytaty tego autora (5)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd