Audrey Coulthurst

brak danych
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Inkmistress
Inkmistress
Audrey Coulthurst

0 (0 ocen i 0 opinii)
Inkmistress Cykl: Of Fire and Stars (tom 0.5)
Asra is a demigod with a dangerous gift: the ability to dictate the future by writing with her blood. To keep her power secret, she leads a quiet life as a healer on a remote mountain, content to...
czytelników: 4 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
Of Fire and Stars
Of Fire and Stars
Audrey Coulthurst

6 (1 ocen i 1 opinii)
Of Fire and Stars Cykl: Of Fire and Stars (tom 1)
An atmospheric and romantic debut fantasy perfect for fans of Ash and The Winner’s Curse. Betrothed since childhood to the prince of Mynaria, Princess Dennaleia has always known what her future h...
czytelników: 34 | opinie: 1 | ocena: 6 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
1
37
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (1)

zgłoś błąd zgłoś błąd