Cora Carmack

brak danych
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Losing It
Losing It
Cora Carmack

6,85 (13 ocen i 2 opinii)
Losing It
Autor:
Virginity. Bliss Edwards is about to graduate from college and still has hers. Sick of being the only virgin among her friends, she decides the best way to deal with the problem is to lose it as...
czytelników: 35 | opinie: 2 | ocena: 6,85 (13 głosów)
Rage
Rage
Cora Carmack

0 (0 ocen i 0 opinii)
Rage
Autor:
Cykl: Łowcy burz (tom 2)
New York Times bestselling author Cora Carmack's young adult debut series: the second in a captivating new YA fantasy/romance series perfect for fans of Victoria Aveyard Princess or...
czytelników: 22 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

2
18
39
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (18)

zgłoś błąd zgłoś błąd