Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Blair Tindall

Blair Tindall is a regular contributor to The New York Times, Sierra Magazine, and the San Francisco Examiner; her work has also appeared in The Wall Street Journal and Art & Antiques. The... Blair Tindall is a regular contributor to The New York Times, Sierra Magazine, and the San Francisco Examiner; her work has also appeared in The Wall Street Journal and Art & Antiques. The recipient of a MacDowell Fellowship, Tindall holds an M.A. in journalism from Stanford University

źródło opisu: http://www.groveatlantic.com/

pokaż więcej
Data urodzenia:
2 lutego 1960

Płeć:
kobieta

Miejsce urodzenia:
Karolina Północna, Stany Zjednoczone

Oficjalna strona:
brak danych

Tematyka:
brak danych

Dodany przez:
Paulina

Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Mozart in the Jungle. Sex, Drugs, and Classical Music
Mozart in the Jungle. Sex, Drugs, and Classical Music
Blair Tindall

6 (2 ocen i 0 opinii)
Mozart in the Jungle. Sex, Drugs, and Classical Music
Autor:
In the tradition of Anthony Bourdain’s Kitchen Confidential and Gelsey Kirkland’s Dancing on My Grave comes an insider’s look into the cloistered world of classical music. From her debut recital at C...
czytelników: 24 | opinie: 0 | ocena: 6 (2 głosy)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
2
22
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta
Czytelnicy (2)

zgłoś błąd zgłoś błąd