Piotr Żuchowski

Urodził się 4 maja 1964 r. w Iławie. Ukończył historię sztuki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studia podyplomowe na kierunku organizacja i zarządzanie oświatą w Wyższej Szkole P... Urodził się 4 maja 1964 r. w Iławie. Ukończył historię sztuki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studia podyplomowe na kierunku organizacja i zarządzanie oświatą w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie oraz inwestycje kapitałowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Pracę zawodową zaczynał jako nauczyciel i dyrektor Szkoły Podstawowej w Szymbarku koło Iławy. W 1995 roku został dyrektorem Zespołu Obsługi Szkół Samorządowych Gminy Iława. W 1998 roku został radnym rady powiatu iławskiego, potem członkiem zarządu powiatu iławskiego, a następnie wicestarostą iławskim. W lipcu 2003 roku objął stanowisko wicemarszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Jest członkiem Rady Naczelnej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Interesuje się literaturą i historią, jest autorem powieści "Noc Azaela". Po ojcu przejął pasję łowiecką oraz zamiłowanie do psów.

Rodzina - żona Barbara, Dyrektor w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 3 w Iławie, dwóch synów: 23-letni Tomasz (studiuje Archiwistykę i Zarządzanie Dokumentacją) i 21-letni Filip (studiuje Architekturę)

źródło opisu: http://www.mkidn.gov.pl/pages/strona-glowna/ministerstwo/kierownictwo/piotr-zuchowski.php

źródło zdjęcia: http://www.mkidn.gov.pl/pages/strona-glowna/ministerstwo/kierownictwo/piotr-zuchowski.php

pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Noc Azaela
Noc Azaela
Piotr Żuchowski

6 (1 ocen i 0 opinii)
Noc Azaela
"NOC ANIOŁA Azael („ten, którego umacnia Bóg”) jest aniołem, który za utrzymywanie stosunków cielesnych z córkami ludzkimi został skazany na przekłucie nosa. Według innej wersji, Azael był je...
czytelników: 4 | opinie: 0 | ocena: 6 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
1
3
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (1)

zgłoś błąd zgłoś błąd