Akcja Morze!

Okładka książki Akcja Morze!
Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Book House Seria: Już czytam literatura dziecięca
48 str. 48 min.
48 min.
Literatura dziecięca polska XXI wiek

więcej Więcej

Bardzo fajna książeczka dla chłopców. Liczy ok 45 stron. POLECAM
Jak pisze w opisie, same zalety:
- prosty i barwny język
- duża czcionka i bardzo barwne, kolorowe ilustracje
- na końcu książki słowniczek (tj.: burta, fosa, gagatek, gamoń, opresja)
- zadania sprawdzające zrozumienie tekstu
zad 1. wykreślanka wyrazów [tj.: mewa, plaża, molo, fala, piasek, żeglarz, leżak,...

Ta książka była bardzo ciekawa i mi się podobała. Arcydzieło.

Przezabawna lektura dla dzieci, która spodobała się zarówno mojej 6 letniej córce, jak i mnie. Zastanawiam się nawet komu z nas bardziej. :)

Konkretna już książeczka dla dziecik. Fajna fabuła z niezła przygoda ☺

Dobra pozycja dla dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać. Ułatwiają to duże litery i przejrzysty rozstaw tekstu. Przyjemność z czytania dopełniają również kolorowe i ciekawe ilustrację. Sama historia jest interesująca i wartka towarzyszy jej dużo humoru.

Na półkach: , , , , , ,

" Akcja morze " to jedna z moich ulubionych książek przede wszystkim dlatego, że jest cienka ( to oczywiście nie znaczy, że nie lubię tych grubych ), ale nie tylko z tego powodu. Jest zabawna a ja lubię gdy jest wesoło. Przeczytałam tą książkę chyba 10 razy i zawsze sprawia mi to przyjemność. Najbardziej podobały mi się mewowe gołąbki jak to mówił na mewy jeden z głównych...

• Polecam
  • Sama przeczytałam
  • Chłopcy
  • Szymuś
  • Gucio czyta
  • Polskie
  • Basia przeczytała z mamą

Dodaj cytat z książki Akcja Morze!