Byłem w ZOMO

PRL ZOMO wspomnienia
literatura faktu
83-85377-06-9
PRL ZOMO wspomnienia

Ta niewielka objętościowo książeczka (niecałe 100 stron) jest fabularyzowanym zapisem przeżyć autora - młodego chłopaka tuż po maturze - podczas służby w plutonie specjalnym milicji w latach 1982-1984, najpierw w Krakowie, później w Warszawie. Przedstawia, jakimi metodami posługiwano się ZOMO rekrutując nowych pracowników, jak wyglądały szkolenia. Poznamy też opisy metod...

• XHp

Dodaj cytat z książki Byłem w ZOMO