W poszukiwaniu tęczowego skarbu

978-83-245-6763-8
Dorota Graboń
elfy wróżki tęcza skarb

fajna.

Opowieść o małej dziewczynce, która trafia do królestwa elfów. Opowiadanie nie jest standardową bajką; dziewczynkę spotyka kara za nieposłuszeństwo, ale jednocześnie zakończenie ma wydźwięk pozytywny. Piękne, artystyczne ilustracje bardzo różnią się od współczesnego zdobnictwa lektur dla młodego czytelnika. jednak najważniesze, moja córka bardzo lubi wracać do tej bajki.

• Dzieciństwo
  • Fantastyka
  • 2011
  • Rok 2015
  • Czytane Zouzie
  • Oddział dla dzieci
  • Czytane córce

Dodaj cytat z książki W poszukiwaniu tęczowego skarbu