Kup teraz - 2 oferty w cenie od 9.43 zł do 11.60 zł

Shirley Barber Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk literatura dziecięca
Firma Księgarska Olesiejuk
literatura dziecięca
2017-05-22

Cudowna książka :) Bajeczne ilustracje w starym stylu, niczym malowane na płótnie. Wspaniali bohaterowie i zupełnie naturalnie snuta opowieść. To książka, do której się wraca ze względu na atmosferę i cudowną oprawę graficzną.

Ulubiona książeczka mojej córeczki. Czytałam ją może 100 a może z 200 razy:) Ilustracje nawiązują do opowieści o króliczku Piotrusiu Beatrix Potter oraz do oryginalnego Piotrusia Pana. Są trochę XIX-wieczne, choć także lekko kiczowate. Oczywiście to nie przeszkadza mojej córeczce, bo treść opowieści jest dla niej fascynująca. Tylko imię kotki z bajki zamieniam na imię...

• Bajki, baśnie, legendy
  • Literatura dziecięca