Kucharka wróżek. Przygody Królicy Marty

2017-05-22

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Ulubiona książeczka mojej córeczki. Czytałam ją może 100 a może z 200 razy:) Ilustracje nawiązują do opowieści o króliczku Piotrusiu Beatrix Potter oraz do oryginalnego Piotrusia Pana. Są trochę XIX-wieczne, choć także lekko kiczowate. Oczywiście to nie przeszkadza mojej córeczce, bo treść opowieści jest dla niej fascynująca. Tylko imię kotki z bajki zamieniam na imię naszej domowej kocicy, aby ubarwić narrację:)

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cudowna książka :) Bajeczne ilustracje w starym stylu, niczym malowane na płótnie. Wspaniali bohaterowie i zupełnie naturalnie snuta opowieść. To książka, do której się wraca ze względu na atmosferę i cudowną oprawę graficzną.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Literatura dziecięca
  • Dziecko, macierzyństwo