Bert HellingerJirina Prekop Wydawnictwo: Czarna Owca nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wenn Ihr Wusstet wie ich auch Liebe
978-83-7554-214-1
Ewa Urbańska
Czarna Owca
problemy rodzina
Wenn Ihr Wusstet wie ich auch Liebe
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7554-214-1

• Z polecenia
  • Psychologiczne
  • * KIEDYŚ przeczytam ??? - do zastanowienia
  • Trauma

Jirina Prekop Gdybyście wiedzieli jak bardzo was kocham. Jak pomóc trudnym dzieciom poprzez ustawienia rodzinne i holding Zobacz więcej