Przygody Odyseusza

Odyseusz podróż morze Cyklop Syreny przygoda
baśnie, legendy, podania
2009-01-01
Odyseusz podróż morze Cyklop Syreny przygoda

Ciekawa pozycja przybliżająca mitologiczny świat oczami mistrza tej kategorii - Jana Parandowskiego. Polecam szczególnie audiobook czytany przez Wiktora Zborowskiego. Słuchając go, płyniemy przez wody spokojne i wzburzone wraz z Odyseuszem. Magia.

Dobra ksiazka o mitologii.

Nie jestem fanką mitologii ... także... przeczytana ... ale nie zachwycam się nią nadto ...

Książka nie podobała mi się.

„Przygody Odyseusza” jest kompletnym wydaniem tej ponadczasowej i porywającej opowieści. Barbara Ludwiczak spisała się na medal i oddała w ręce czytelników pozycję dopracowaną i jak najbardziej godną uwagi. Książka zawiera drobiazgowe opracowanie, omówienie problematyki tekstu oraz scharakteryzowanie bohaterów. Jest to arcyciekawie opisana historia, która powinna spodobać...

Długo czytało mi się tę książkę, ale jest to podstawa dla przyszłych humanistów.
Myślę, że spodoba się jedynie wielbicielom mitologii.

Nie przepadam za tą książką. Strasznie nie lubiłam Odyseusza, który wydawał mi się zbyt idealny. Nie ma idealnych ludzi.

Lektura, jak lektur, szału nie ma, ale doceniłam tą książkę pod względem słownictwa, ponieważ była wydana w 1994 roku, a cztrałam też takie książki z tego czasu i były masakryczne

Ciekawa lekturka z klimatem.

Jak dobrze wiemy,ciężko jest mnie zadowolić. Kolejna nieudana książka,nietrafiona w mój gust,po prostu klapa. I niestety lektura,którą z wielkim bólem musiałam przeczytać. Chyba nie jest mi pisane lubić mitologię?

Dyskusje

1 548