Omijajcie wyspę Hula

Okładka książki Omijajcie wyspę Hula
Marta Tomaszewska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Kolekcja Jubileuszowa NK literatura dziecięca
literatura dziecięca
Kolekcja Jubileuszowa NK
Nasza Księgarnia
1988-01-01
1983-10-01
podróż przyjaźń

więcej Więcej

Historia o Agnieszce, która lubiła się przemieniać, trafiła prosto w moją duszę marzycielki. Trzeba wejść do tego świata samemu, by poczuć tę magię - ja nie potrafię ubrać w słowa swojego zachwytu.

Ulubiona książka mojego dzieciństwa :)

Świetna historia dla młodszych czytelników – absolutnie oryginalna, oniryczna, momentami niepokojąca. Czytałam ją kilkukrotnie. Nie jest to banalna książka, lecz mądra historia niezwykle poruszająca wyobraźnię.

Fragment powieści oraz kilka refleksji na temat poruszony w książce znajdziecie na moim blogu:...

Trauma mojego dzieciństwa.

Pamiętam, że miała taki specyficzny, tajemniczy klimat i bardzo mi się podobała. W końcu nie co dzień, wędruje się przez Świat, w towarzystwie poduszki i widelca, prawda?

• Dzieciństwo
  • Przeczytane wielokrotnie