Robert J. Sawyer Wydawnictwo: Ace Books fantastyka, fantasy, science fiction
fantasy alien
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
fantasy alien

Fikcja naukowa z gatunku "pierwszy kontakt".

Gdy na ziemie przybywa uszkodzony statek kosmiczny z Alfa Ceuntari z siedmioma obcymi na pokladzie na ziemi wybucha entuzjazm. Obcy sa przyjmowani z honorami i odplacaja sie przyjaznia. Za pomoc w naprawie ich statku obiecuje transfer nieznanych dla ziemian technologi, ktore potencjalnie zmienia zycie na Ziemi.

Sprawy sie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to