Czarne wzgórza

kryminał, sensacja, thriller
978-83-247-1782-8
Magdalena Słysz
miłość sensacja

Książkę czytało się przyjemnie, fajnie napisana podzielona na kilka etapów od poznania głównych bohaterów jako dzieci, następnie przedstawienie ich relacji w okresie dojrzewania aż do przejścia w dorosłość :). Powieść z elementem zagadki dodaje szczypty tajemnicy przez to czyta się jeszcze lepiej.

zawsze biorąc do ręki książkę Noty Roberts zastanawiam się czy to będzie ta która zachwyca, czy ta która nie przypadnie mi do gustu,,, tak właśnie do tej pory rozróżniałam jej powieści, aż natrafiłam na tą,,,,
Tak więc nie było ani tego, ani tego,
Czytało się miło, główni bohaterowie nie działali na nerwy, dali się polubić, jednak nie powiem że ta pozycja należy do moich...

Trochę thriller, trochę romans. Szybko się czyta. Szczególnie spodoba się osobom które lubią amerykańskie bezdroża i małe miasteczka pośrodku niczego.

Bardzo przyjemna książka. Może nie trzyma cały czas w napięciu, ale miło się czytało.

Książka podzielona na 3 części. Moim zdaniem strasznie długi wstęp, akcja rozwija się powoli, ale myślę że całość jest warta przeczytania.

Lubię w książkach Nory, że praktycznie prawie zawsze w swoje romanse wplata wątek kryminalny, dzięki czemu Jej książki są jeszcze ciekawsze, trzymają w napięciu, ciekawią... "Czarne wzgórza" to historia o pierwszej niespełnionej miłości, która cały czas tkwi w bohaterach, o rozterkach, żalu o pragnieniu szczęścia, ale jest to też opowieść o miłości do zwierząt i do natury....

Całkiem przyjemna lektura. Romans z wątkiem kryminalnym. I momentami nawet trzyma w napięciu.

Czytadełko, jak to z Norą roberts bywa. Ogólnie książki tej autorki to takie moje guilty pleasure, nie ma nic lepszego po długim i ciężkim dniu w pracy, jak herbatka czy lampka wina i te książki właśnie. Czarne wzgórza nie zaskakują jakoś bardzo fabułą ale mają coś bardzo przyjemnego w sobie. Opisy otoczenia, relacje między bohaterami, którzy nie są płascy, wątek...

Gdy kupiłam tą książkę nie spodziewałam się, że będzie tak wspaniała, tak świetna i że pokocham ją całym sercem, że nie będę potrafiła się z nią rozstać. Pokochałam głównych bohaterów i ich rozmowy, które z każdym kolejnym rozdziałem były coraz to lepsze, znakomitsze. Historia ta zamieszkała w mojej głowie i nie wiem, za jaką przyczyną się tak stało, bo niby jest prosta,...

Piękne opisy Dakoty, ksiazka od 1 strony porwała moje serce. W książce znajdziemy opisy farmy, rezerwatu, pierwsza miłość, zlamane serce. Wszystko w odpowiednich proporcjach. Przyjemna lektura na wieczór. Polecam

Dyskusje

1 310