Pensjonat nad Wierzbowym Jeziorem

Okładka książki Pensjonat nad Wierzbowym Jeziorem Susan Wiggs
Okładka książki Pensjonat nad Wierzbowym Jeziorem
Susan Wiggs Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Kroniki znad jeziora (tom 3) Seria: New York Times Bestselling Authors: Powieść obyczajowa literatura piękna
Kroniki znad jeziora (tom 3)
New York Times Bestselling Authors: Powieść obyczajowa
Dockside
HarperCollins
2010-07-28
2010-07-28
Anna Ochnio-Brudzyńska
romans powieść obyczajowa Wiggs Susan

Przyjemna, choć nieco zbyt naiwna powieść obyczajowa. Mimo banalności szybko się ją czyta i świetnie się sprawdza jako przerywnik między bardziej pochłaniającymi lekturami.

Nina w wieku 15 lat urodziła dziecko Mimo to nigdy się nie poddała, tylko uparcie dążyła do realizacji swoich marzeń. Bardzo podobało mi się jej podejście do życia, do tego, że nieplanowana ciąża wcale nie przekreśla naszych planów tylko nieznacznie je przesuwa. Jest b. ambitna...kończy szkołę , studia ciężko pracuje aż zostaje burmistrzem.. Jednak jej marzeniem jest prowadzenie pensjonatu.. Bank sprzedał jej wymarzony pensjonat Gregowi ...itd

Mimo, że historia jest dobra ja nie jestem odpowiednim odbiorcą, literatura obyczajowa z romansem w tle to nie dla mnie :P

Polecam

Polecam

Historia typowa dla tej autorki - przyjemna, nieskomplikowana i optymistyczna :-) nie wniesie nic ważnego do naszego życia, nie spowoduje poważnych przemyśleń, ale pozwoli się w łatwy sposób zrelaksować i oderwać od rzeczywistości :-)

Piękny romans, bez kiczu i patosu,w przepięknej scenerii. Polecam

Piękny romans, bez kiczu i patosu,w przepięknej scenerii. Polecam

Zachwyciła mnie ta powieść w przepięknej, malowniczej scenerii Pensjonat nad Wierzbowym Jeziorem magiczne, urocze miejsce.
Nina Romano główna bohaterka powieści nie miała lekko w życiu mimo wszystko się nie poddała poradziła sobie.
Rozpoczęła pracę na początku jako pokojówka w Pensjonacie nad Wierzbowym Jeziorem, następnie pracowała jako pani burmistrz, a skończyła jako jego zarządca.
Ciekawa historia wzruszająca do głębi serca, wzruszyła mnie poruszyła bardzo mnie.
Bardzo dobra książka, lekka i przyjemna przy kubku gorącej smacznej kawy czytało się świetnie!!!

Jedna z ulubionych z tej serii :)

Jedna z ulubionych z tej serii :)

Trzecia część serii równie fajna i wciągająca jak poprzednie części. Kolejni bohaterowie z przewijającymi się wzmiankami o swoich poprzednikach. Książka była na tyle ciekawa, że już nie mogę doczekać się kiedy przeczytam kolejną książkę z tej serii.

Okropna książka może dlatego że czytałam ją w nieodpowiednim wieku, jednak podobało mi się spotkanie Niny ze swoją dawną miłością

• Susan Wiggs
  • 2016