Odwet

F. Paul Wilson Wydawnictwo: Amber Cykl: The Adversary (tom 3) Seria: Horror [Amber] horror
Reprisal
8370822010
Piotr W. Cholewa
Horror [Amber]
horror powieść amerykańska

Po przeczytaniu Twierdzy i Odrodzonego przyszedł czas na Odwet. Kolejną część czytało mi się rewelacyjnie. Cały czas coś się działo , nie szło się nudzić.Książka wzbudziła we mnie emocje ,a jak tak się dzieje to znaczy ,że jest dobra :)Chciało by się napisać więcej na temat fabuły, ale nie chcę spoilerować. Zabieram się za czytanie kolejnej części jaką jest Świat mroku......

Przeczytane na fali zainteresowania po Twierdzy - znośne.

Kontynuacja świetnego horroru "Twierdza", a konkretnie trzecia część cyklu. Fajnie się czyta, historia się rozwija. Jest znacznie mniej mroczna niż "Twierdza" ale i tak cały ten cykl uważam za bardzo udany jeśli chodzi o literaturę grozy. Polecam pod warunkiem przeczytania wcześniejszych części, ponieważ jest dużo nawiązań i traci się wiele nie wiedząc co wcześniej zaszło.

polecam, książka przeraża w niektórych momentach.

• Horror
  • Horror/thriller
  • POSIADAM
  • 2020
  • Horrory (na późne wieczory)
  • 2020 do przeczytania
więcej mniej