Zakazana Księga

978-83-7495-452-5
Muza
kryminał, sensacja, thriller

Kup książkę

Pomysł ciekawy, ale straszne dłużyzny

Książka ta sprawiła, że przez chwilę wierzyłem w cuda. Bo cudem było to, że ja ją ukończyłem! Już nie będę się rozwodził, że przebrnięcie przez nią to była męka, ale dosłownie 5 minut po lekturze zapomniałem o czym ta książka była!!!
Omijać z daleka!!!

Szczerze mówiąc żałuję,że skusiłam się na kupno tej książki. Ale ciężko się oprzeć książce ,która kosztuje jedyne 5 zł,prawda? Przepraszam za słowa ,które teraz użyję,ale jest to moim zdaniem najdurniejsza i najbardziej pokręcona książka jaką kiedykolwiek czytałam. Totalna klapa.

Jak na książkę, za którą zapłaciłem tylko 4,90 jest dobra :) mistrzostwo to nie jest, ale potrafi wciągnąć.

Trochę wydumana tematyka.Przeleciałam raczej niż przeczytałam.Zasugerowałam się okładką i tytułem.Lekki niewypał

Zapowiadała się ciekawie, ale muszę stwierdzić, że oczekiwałem po tej pozycji czegoś więcej. Pomysł był ciekawy, niestety cała akcja jest tylko tłem, gdyż dominuje wątek miłosny. Powieść zakończyła się tam gdzie moim zdaniem powinna się dopiero zaczynać

Książka z pogranicza magii, astrologii i tradycjami starych rodów - za którymi kryje się wiele tajemnic, zbrodni, które toczą się wewnątrz nich.
"Amerykański profesor italianistyki Leonard Kavanaugh przyjeżdża do Włoch. Ma pomóc dawnej współpracownicy, Orsinie Rivierze Della Motta, w odcyfrowaniu siedemnastowiecznej łacińskiej księgi Magiczny świat bohaterów, którą...

Wrażenia po zakończeniu tej książki mam mieszane. Pierwsze 8 rozdziałów mnie znudziło, mimo to postanowiłam czytać dalej. Od 9 rozdziału zaczęło się coś dziać, pojawiła się akcja. Szczerze mówiąc nie tego się spodziewałam po tej książce.

Książkę można podzielić na 3 części:
1 - bardzo dobra, rozwija się akcja, wprowadzane są nowe wątki prowadzące do rozwiązania zagadki. część kończy się dramatycznie i daje sporo do myślenia na temat tajemniczej księgi
2 - nuda, nic się nie dzieje. akcja nie jest w żaden sposób podtrzymywana, wszystko leży i dopada nas nieodparta chęć rzucenia książki w kąt. do tego bardzo...

Książka zaciekawiła mnie zarówno opisem, jak i samym tekstem od początku. Pełna przemyśleń i ciekawych odwołać zapowiadała świetną akcję.
Jednak w pewnym momencie to wszystko zostaje pożarte, zmielone i zwrócone w postaci mętnego tła. W połowie okazało się, że wcale nie jest o tym, o czym mówił opis, ani czego się spodziewałam. Przynajmniej po części. Przemyślenia, światowy...

• 2011
  • Lista życzeń