Nawigator turystyczny

2009-01-01
2009-01-01
978-83-614-4407-7
mapy podróże Polska

Okładka książki Warszawa i okolice Adrian Bajer, Aneta Dźwigała, Michał Kaczanowski, Dominika Kalińska, Tomasz Kaliński, Wojciech Kowalski, Krzysztof Radwański, Marta Tomaszewska (kartograf)
Warszawa i oko... Adrian Bajer, Aneta...
Okładka książki Praga. Nawigator turystyczny Sylwia Cłapa, Katarzyna Firlej-Adamczak, Dorota Gagla, Adam Gałęcki, Tomasz Kaliński, Marta Kobylarek, Martyna Łącka, Marcin Poniatowski, Katarzyna Słomska, Jan Śmietana, Paweł Zalewski
Praga. Nawigat... Sylwia Cłapa, Katar...

Niesamowita pozycja - przewodnik na długie zimowe wieczory. Z kieliszkiem wina pod ręką możemy podróżować po całej Polsce wzdłuż i wszerz.
Świetne wydanie Carta Blanca, dużo kolorowych zdjęć wraz z opisami i podanymi najwazniejszymi informacjami typu: adres,nr tel, godz. otwarcia i ceny biletów poszczególnych atrakcji turystycznych danego miasta/miasteczka a nawet wsi na terenie całej Polski od morza do Tatr.
Myślę, że każdy kto choć trochę interesuje sie turystyka - lubi podróżować, zwiedzać różnego rodzajuz zakątki naszego kraju czy świata, powinien się zaopatrzyć w tą właśnie pozycję - dostępną dla całej rodziny. Każdy znajdzie w niej coś interesującego dla siebie.
Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że "na miejscu" mamy wiele ciekawych miejsc,ktorych nie widzielismy, a szukamy bóg wie czego poza granicami naszego kraju, w innych państwach.

• Podróżnicze
  • Sprzedam,wymienie
  • Różne
  • Moje własne
  • Podróże- przewodniki, albumy
  • Mogę chcieć
  • Lista 2011

Dodaj cytat z książki Nawigator turystyczny