Całując hrabinę

Okładka książki Całując hrabinę Susan King
Okładka książki Całując hrabinę
Susan King Wydawnictwo: Amber Cykl: Zaczarowana noc (tom 3) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
Zaczarowana noc (tom 3)
Kissing the countess
Amber
2004-01-01
2004-01-01
Maria Wójtowicz
tragedia miłość rodzina sekret misja marzenia

Okładka książki Kwietniowe noce Miranda Jarrett, Susan King, Merline Lovelace
Kwietniowe noce Miranda Jarrett, Su...

Na półkach: , , , , , , , , ,

Serie wydawnicze:
Cykle:
Zaczarowana noc (tom: 3)

Serie wydawnicze:
Cykle:
Zaczarowana noc (tom: 3)

Susan King to jedna z najbardziej znanych i cenionych autorek romansów historycznych. Nie ukrywam, że sięgając po jej książkę dość wysoko stawiałam poprzeczkę. I niestety, moje wymagania zostały zaspokojone tylko częściowo. Niewątpliwie Susan King ma lekkie pióro i potrafi stworzyć uroczą scenerię. Plusem jest też sposób eskalacji uczuć i emocji. Ciekawa kreacja bohaterów. Jednakże zabrakło mi trochę ducha epoki, przez co powieść jest nieco "płaska", jakby czegoś pozbawiona.

Przyznam szczerze, jestem trochę rozczarowana. Zapowiadało się fantastycznie a wyszło tak sobie. Książka nie powala na kolana. Akcja słaba, dopiero pod koniec trochę się rozkręca. Za dużo opisów przyrody .

Zbyt wiele opisów krajobrazów, chociaż niektórzy mogą odebrać to jako atut książki. Hrabia kildonan po śmieric ojca wraca na łono ijczyzny by przejąć majątek i zbiegiem okoloczności spedza noc w gorskiej chacie z rudą pięknością która uratowła mu życie. Tak to się zaczyna, a jak kończy kazdy może sie domyślec... Biora slub i żyją długo i szczęśliwie :)

Super!!! Super!!!
Jeśli wszystkie książki tej autorki są takie jak ta to nie pozostaje mi nic innego jak przeczytać co do jednej!!!

Super!!! Super!!!

• Romans Historyczny
  • King Susan
  • 2_Serie wydawnicze
  • Biblioteczka mojej mamy
  • 2017
  • Romans

Dodaj cytat z książki Całując hrabinę