Zachód słońca

Karen Kingsbury Wydawnictwo: POLWEN Cykl: Wschód słońca (tom 4) Seria: Rodzina Baxterów literatura obyczajowa, romans
Sunset
Paweł Kopycki
POLWEN
powieści obyczajowe romans romans chrześcijański beletrystyka chrześcijańska powieść chrześcijańska
Sunset
Wschód słońca (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Paweł Kopycki
Rodzina Baxterów

Przyjemnie się czytało tą książkę. Szkoda że skończyła się ta seria. Chciałoby się obserwować dalsze losy bohaterów. Warto przeczytać.

Ostatnia części sagi o rodzinie Baxterów. Czyta się dobrze; książki Karen Kingsbury są trochę jak narkotyki- jak się już zacznie to po prostu musi się wiedzieć co dalej. Nie oceniam tej serii zbyt wysoko, bo uważam, że autorka ma bardzo drażniący styl pisania. Ale muszę przyznać, że stworzyła jedną z moich ulubionych bohaterek książkowych: Ashley.

Jak dla mnie jest to piękne zakończenie losów tej niezwyklej rodziny. Poprzez każdą kolejną część o Baxterach, czytelnik utożsamia się z bohaterami. Dla mnie rodzina Baxterów także stała się bliska, jak bym ich naprawdę znała i przeżywała razem z nimi ich życie. Baxterowie są naprawdę niesamowitą rodziną i niezwykłymi ludźmi.

Chetnie poznalabym dalsze losy Bailey i Cody'ego.

Ostatnia część sagi o Baxterach... dosyć długo zwlekałam z faktem, aby po nią sięgnąć. Myślę, że gdyby czekały na mnie kolejne pozycje z tej serii, byłabym bardziej szczęśliwa, niżeli dziś, gdy zdałam sobie sprawę, że już nie dowiem się co u : Johna, Dayne'a, Brooke, Kari, Erin, Luke'a, Kate a przede wszystkim mojej ulubienicy Ashley i ich rodzin. Z takiego rodzaju...

Ostatnia część serii, którą odłożyłam i które czeka nam mnie już tyle lat :)

Ostatnia część sagi o rodzinie Baxterów. Pełna ciepła, pokoju, miłości i wiary w sens życia. Pomaga uwierzyć, że wszystko skończy się dobrze, a to co nas spotyka, chociaż czasem tak bardzo boli, to część Bożego planu. Ze smutkiem rozstałam się z bohaterami przeczytanych przeze mnie do tej pory tomów. Gorąco wszystkim polecam książki tej autorki!!! :)

"Zachód słońca" to ostatnia czternasta część sagi o rodzinie Baxterów przyznaję że można zżyć się z postaciami.
Nie polecam oczywiście zaczynać przygody z tymi bohaterami od ostatniej pozycji, ale w każdej części znajdziemy mnóstwo miłości, ogromną wiarę, szczęście jak również problemy dlatego możemy łatwo utożsamić się z bohaterami.
Wszystkie książki Karen Kingsbury...

• Karen Kingsbury
  • Kingsbury Karen
  • Obyczajowe
  • 2012
  • Polecam
  • Wcześniej lub później

Dodaj cytat z książki Zachód słońca