44 opowiastki

Znak
1998-01-01
1998-01-01
Stanisław Barańczak
Lear Carroll Gilbert Housman Belloc Barańczak poezja niepoważna poezja angielska

Patronaty LC

Okładka książki Alice Lewis Carroll, Laura Wade
Ocena 0,0
Alice Lewis Carroll, Laur...
Okładka książki Znak nr 796 Wojciech Bonowicz, Lewis Carroll, Ewa Chojecka, Przemek Dębowski, Ewa Drygalska, Anna Dziewit-Meller, Agnieszka Gajewska, Olga Gitkiewicz, Jakub Gomułka, Julia Hartwig, Stefan Klemczak, Filip Kobiela, Dominika Kozłowska, Anna Marchewka, Anna Mateja, Jarosław Mikołajewski, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Maciej Robert, Artur Rojek, Zbigniew Rokita, Sebastian Rosenbaum, Dariusz Rosiak, Filip Springer
Ocena 7,0
Znak nr 796 Wojciech Bonowicz, ...

Mogą Ciebie zainteresować

Dodaj cytat z książki 44 opowiastki