Aż do najdalszych granic

Okładka książki Aż do najdalszych granic
Wojciech Giełżyński Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Łowcy Sensacji reportaż
reportaż
Łowcy Sensacji
Wydawnictwo Iskry
1972-01-01
1972-01-01
Indie Indonezja Kambodża Kuba Nepal podróże reportaż

więcej Więcej

Przeczytałam tylko pod kątem Indii i Nepalu, choć u Giełżyńskiego w tej książce z lat siedemdziesiątych i Kuba i Indonezja i Kambodża. Indiom poświęcił jeden rozdział : Indie, Indie, otchłań świata, z podrozdziałami -
- Oszołomienie
- Żywi wśród umarłych
- I mieć tu siostrę!
- Samo dno
- Będziemy się yndżoić
Każde ujęcie Indii mnie ciekawi, nawet jeśli ktoś pisze o...

• Nr 8

Dodaj cytat z książki Aż do najdalszych granic