Książęta boru

opowiadania
literatura piękna
opowiadania

Na półkach: , , , , , , , ,

Zbiór opowiadań o losach ludzkich. Radość, smutek i inne emocje na tle przyrody.

2098

Druga po " Trędowatej" książka Heleny Mniszkówny po którą sięgnęłam. I rozczarowałam się, bo tak jak losy Stefci w " Trędowatej" mnie zainteresowały, tak " Książęta boru" mnie rozczarowały i znudziły. Z trudem dobrnęłam do końca, ale cóż, już tak mam, że co zaczęłam muszę skończyć.

• *Helena Mniszkówna
  • Z odzysku
  • 00 tyt. K
  • 4_Pisarze -Polska
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Półka 6-6
  • 3_Opowiadania, nowele

Dodaj cytat z książki Książęta boru