Bitwa o Torch

Eric FlintDavid Weber Wydawnictwo: Rebis Cykl: Królowa niewolników (tom 2) Seria: Science Fiction fantastyka, fantasy, science fiction
Torch of Freedom
2010-11-01
2010-10-27
Jarosław Kotarski
Rebis
fantastyka Honor Harrington SF
Torch of Freedom
Królowa niewolników (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
2010-11-01
Jarosław Kotarski
Science Fiction
fantastyka Honor Harrington SF

Dopuszczenie do cyklu nowego autora, zrobiło dobrze. Zaowocowało pojawieniem się kilku nowych bohaterów. A już oni gwarantują sesję długiego suszenia zębów.

Uniwersum, które należy do moich ulubionych - polecam.

"Wtedy na ścianach pojawi się urozmaicony wzorek z naszych flaków, mózgów i krwi". I w takim "klimacie" kilkaset stron... Uwielbiam Davida Webera i polecam go każdemu wielbicielowi kosmicznej rozpierdoochy napisanej ze znajomością realiów wojskowych i wyobraźnią konieczną do napisania naprawdę dobrej SF. Przyprawą do kosmicznej rozpierduchy jest napięta sytuacja polityczna...

Niedawno wróciłem do kompendium z "Więcej niż Honor" i wyszło mi, że to jednak piękna spiskowa teoria - lepsza niż "żydzi i cykliści" :-)
Ale z przyjemnością wróciłem do samej Honor

Klasyczna weberowska, ale bez polotu

Dyskusje

• Science Fiction