Płomień wolności

Okładka książki Płomień wolności Eric Flint, David Weber
Okładka książki Płomień wolności
Eric FlintDavid Weber Wydawnictwo: Rebis Cykl: Królowa niewolników (tom 2) Seria: Science Fiction fantasy, science fiction
Królowa niewolników (tom 2)
Science Fiction
Torch of Freedom
Rebis
2010-10-27
2010-10-27
Jarosław Kotarski
Honor Harrington Zilwicki Cachat Jeremy x Manpower Balet

Okładka książki 1634: Wojna bałtycka Eric Flint, David Weber
1634: Wojna ba... Eric Flint, David W...
Okładka książki To End in Fire Eric Flint, David Weber
To End in Fire Eric Flint, David W...
Okładka książki 1633 Eric Flint, David Weber
1633 Eric Flint, David W...

"Wtedy na ścianach pojawi się urozmaicony wzorek z naszych flaków, mózgów i krwi". I w takim "klimacie" kilkaset stron... Uwielbiam Davida Webera i polecam go każdemu wielbicielowi kosmicznej rozpierdoochy napisanej ze znajomością realiów wojskowych i wyobraźnią konieczną do napisania naprawdę dobrej SF. Przyprawą do kosmicznej rozpierduchy jest napięta sytuacja polityczna okraszona w dodatku intrygą w której niemal nikt z liczących się "figur" na politycznej "szachownicy" się nie orientuje przez co muszą z nią sobie poradzic ludzie mający niezbyt wielkie możliwości... Słowem - Weber w najlepszym wydaniu czyli lektura obowiązkowa.

Klasyczna weberowska, ale bez polotu

Klasyczna weberowska, ale bez polotu

Niedawno wróciłem do kompendium z "Więcej niż Honor" i wyszło mi, że to jednak piękna spiskowa teoria - lepsza niż "żydzi i cykliści" :-)
Ale z przyjemnością wróciłem do samej Honor

Ale z przyjemnością wróciłem do samej Honor

Uniwersum, które należy do moich ulubionych - polecam.

Uniwersum, które należy do moich ulubionych - polecam.

Dopuszczenie do cyklu nowego autora, zrobiło dobrze. Zaowocowało pojawieniem się kilku nowych bohaterów. A już oni gwarantują sesję długiego suszenia zębów.

• Science Fiction
  • Honorverse
  • Science fiction

Dodaj cytat z książki Płomień wolności