Muminki i niespodzianka

Harald Sonesson Cykl: Muminki - H. Sonesson literatura dziecięca 32 str.
Mumin och överraskningen

Egmont Polska
literatura dziecięca
Muminki

Porównaj ceny i

Książka inspirowana postaciami Muminków stworzonymi przez Tove Jansson. I okazuje się, że całkiem udatnie. Opowieść jest spójna, zabawna, a i morał zbytnio w oczy nie kłuje. Młody czytelnik nie ma problemu z przyswojeniem treści, a gdy już się z nią zapozna, chętnie sam sobie czyta, przypominając sobie, co się wydarzyło na kolejnych stronach. Rysunki znane z bajek o...

Krótka historyjka, główną jej bohaterką jest Mała Mi, której cechą jest ostry i cięty charakterek, a i tak, pomimo tego, wszyscy bardzo ją lubią. Mała Mi jest również bohaterką wielu memów w internecie i nadruków na koszulki.

• Dla dzieci
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Książki dla dzieci i młodzieży
  • Do wymiany
  • Dziecięce
  • Dzieciństwo
  • Dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Muminki i niespodzianka