Szybciej niż światło

Joao Magueijo Wydawnictwo: Amber Seria: Tajemnice Nauki astronomia, astrofizyka
Faster than the speed of light. The story of a scientific speculation
Janusz Skolimowski
Amber
fizyka światło prędkość światła teoria względności astrofizyka astronomia Einstein Albert Einstein wszechświat kosmologia
Faster than the speed of light. The story of a scientific speculation
Amber
astronomia, astrofizyka
Janusz Skolimowski
Tajemnice Nauki

Książka o teorii VSL (variable speed of light). Trochę można przeczytać o początkach wszechświata, trochę o samej teorii ale dużo jest o tym z jakimi problemami musiał ścierać się autor książki, jak wyglądała jego kariera naukowa. I tu mnie trochę zawiodła, oczekiwałem więcej fizyki.

• 001. Mam - literatura faktu
  • Fizyka
  • Astronomia
  • Nauka
  • Chcę kupić
  • Nauka Lekko i Przyjemnie
  • Nie-komiks

Dodaj cytat z książki Szybciej niż światło