Powrót Lwa

Nelson DeMille Wydawnictwo: Buchmann Cykl: John Corey (tom 5) Seria: Fabryka Sensacji kryminał, sensacja, thriller
The Lion
John Corey (tom 5)
kryminał, sensacja, thriller
Fabryka Sensacji
John Corey lew

Bardzo dobra kontynuacja książek z Johnem Coreyem w roli głównej.Świetne poczucie humoru

Ciekawa, trzyma w napięciu jak to zwykle u Nelsona DeMille.

Poprzednich części nie czytałam, ale nie żałuję.
Typowy, schematyczny kryminał z wartką akcją i przewidywalną fabułą/zakończeniem.
Gwiazdka więcej za specyficzne, trafiające do mnie, poczucie humoru Johna Corey'a.

Polecam Mocno Super Akcja

Książka fajna, wciągająca, lecz gorsza od "Gry lwa"

Świetne zakończenie cyklu. Czyta się jednym tchem, do tego odrobina dowcipu Johna Corey'a. Jednym słowem polecam fanom i nie tylko.

czytana bez wytchnienia :)

Witam ponownie!
Kilka dni temu skończyłem czytać Powrót Lwa, kontynuację Gry Lwa którą swego czasu nieźle oceniłem. Nie będę się rozwodził nad fabułą gdyż ta jest wiadoma, Lew wraca by dokończyć dzieła, którego nie dokończył w poprzedniej części. Czy mu się uda? Przeczytajcie :)
Napiszę za to, że książka wciąga jak wir, nie jest bardzo długa, ma 420 stron i można spokojnie...

Zauważona przeze mnie na półce z tanimi ksiązkami, później kupiona. Ksiązka rewelacyjna!! Przede wszystkim świetny temat, łatwa w czytaniu, nie ma ani jednego nudnego momentu! A te nieziemskie teksty porucznika Johna Coreya...Swietnie połączona sensacja z humorem. Taka opinię moge wygłosic na temat prawie wszystkich książek tego autora. Naprawdę warto!!Ksiązka wybitna

Najgorsza część cyklu o Johnie Corey'u. Humor na poziomie, ale intryga słabiuteńka. Motyw ze spadochronem rodem z kina klasy C. Asad Khalil mniej mroczny niż w "Grze lwa" i generalnie "bez jaj". No i te jego tortury rodem z "Piły" - niepotrzebne to.

Mam nadzieję, że "John Corey will return". I to w lepszej powieści.

Jeszcze słowo o wydaniu: pierwszy raz czytałem książkę...

Dyskusje

• 2013