Wygrana

Okładka książki Wygrana
David Baldacci Wydawnictwo: Buchmann Seria: Fabryka Sensacji kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Fabryka Sensacji
The Winner
Buchmann
2010-11-04
2000-01-01
Jacek Manicki
wygrana loteria morderstwo korupcja

fajna, lekka fabuła, która prawie do samego końca potrafiła zaskoczyć.
Tym bardziej doceniam, bo wątki przez które prowadził autor nie brzmiały znajomo!

Średniej klasy kino akcji w amerykańskim stylu

Nie do końca wiem jak ocenić tę książkę. Z jednej strony nie porywa, z drugiej czyta się całkiem fajnie. Fabuła nadawałaby się na amerykańską komedię sensacyjną z lat 80. Także chyba jest całkiem sympatyczna. Polecam.

Ciężko było mi przez nią przebrnąć, zaczęłam czytać ebook w ramach wyzwania czytelniczego i w międzyczasie zdążyłam przeczytać kilka innych książek. Nie jest to wybitny kryminał, ale mimo wszystko chciałam ją dokończyć. Dosyć nieskomplikowana literatura, pozwalającą psychicznie odpocząć.

Niby dobrze napisana i cały czas akcja posuwa się naprzód, ale jednak książka ma za dużo słabych punktów. Główna bohaterka to jakaś super kobieta, która nie dość że najpiękniejsza, to jeszcze superinteligentna, supersilina i z 6 zmysłem. Kompletnie nie dało się tej postaci polubić. Upierdliwa, ckliwa do przesady i wciąż niezadowolona z życia.

Tą pozycję mogę polecić.
Czyta się naprawdę dobrze , czego nie można powiedzieć o ŚCIANIE TEGO AUTORA
Dobra na wieczór.

Uwielbiam Baldacciego za kilka naprawdę dobrych tytułów. Niestety "Wygrana" nie jest jednym z nich.
Momentami banalna i sztampowa, czytając miałem wrażenie że oglądam film akcji klasy B.

Pierwsza, i już wiem że nie ostatnia powieść tego pisarza, bardzo dobra powieść sensacyjna, znakomicie przyrządzona przez czytającego audiobooka Rocha Siemianowskiego

„Luann Tyler, piękna dwudziestolatka, i jej córeczka Lisa żyją na granicy ubóstwa. Pewnego dnia dziewczyna dostaje intratną propozycję wartą 100 miliona dolarów. Okazuje się, że ma tylko wziąć udział w loterii krajowej i... wygrać główną wygraną.”

David Baldacci to jeden z nielicznych autorów, który jak dotąd nie rozczarował mnie jeszcze nigdy, dlatego moje oczekiwania...

LuAnn Tyler, żyjąca w skrajnej nędzy ze swą córeczką Lisą w przyczepie samochodowej, otrzymuje nagle propozycję intratnej pracy. Gdy przybywa na umówione spotkanie okazuje się, że propozycja dotyczy nie pracy, ale udziału w loterii krajowej, który miałby przynieść LuAnn główną wygraną. Dziewczyna pozostawia sobie czas na przemyślenie propozycji. Dalej wypadki toczą się w...

David Baldacci Wygrana Zobacz więcej