Wygrana

David Baldacci Wydawnictwo: Buchmann Seria: Fabryka Sensacji kryminał, sensacja, thriller
The Winner
wygrana loteria morderstwo korupcja

Tą pozycję mogę polecić.
Czyta się naprawdę dobrze , czego nie można powiedzieć o ŚCIANIE TEGO AUTORA
Dobra na wieczór.

Uwielbiam Baldacciego za kilka naprawdę dobrych tytułów. Niestety "Wygrana" nie jest jednym z nich.
Momentami banalna i sztampowa, czytając miałem wrażenie że oglądam film akcji klasy B.

Pierwsza, i już wiem że nie ostatnia powieść tego pisarza, bardzo dobra powieść sensacyjna, znakomicie przyrządzona przez czytającego audiobooka Rocha Siemianowskiego

„Luann Tyler, piękna dwudziestolatka, i jej córeczka Lisa żyją na granicy ubóstwa. Pewnego dnia dziewczyna dostaje intratną propozycję wartą 100 miliona dolarów. Okazuje się, że ma tylko wziąć udział w loterii krajowej i... wygrać główną wygraną.”

David Baldacci to jeden z nielicznych autorów, który jak dotąd nie rozczarował mnie jeszcze nigdy, dlatego moje oczekiwania...

LuAnn Tyler, żyjąca w skrajnej nędzy ze swą córeczką Lisą w przyczepie samochodowej, otrzymuje nagle propozycję intratnej pracy. Gdy przybywa na umówione spotkanie okazuje się, że propozycja dotyczy nie pracy, ale udziału w loterii krajowej, który miałby przynieść LuAnn główną wygraną. Dziewczyna pozostawia sobie czas na przemyślenie propozycji. Dalej wypadki toczą się w...

Akcja rozkręca się z kartki na kartkę, wciąga i nie daje się odłożyć na później

Po Baldacciego sięgam zawsze, kiedy chcę się zrelaksować przy mniej skomplikowanej lekturze, bo jego kryminały czyta się szybko i świetnie. Polecam!

Wciąga, bardzo polecam!

Historia spójna i lekka mimo że zawiła i niesamowita. Bardzo ciekawa historia loterii i przypadków i ciężko jest jej nie przypisywać do swojej opowieści życia. jednego dnia zmieniasz wszystko przypadkiem i kto by pomyślał że to nie był przypadek. Może tylko gdzieś tam zabrakło jasnej odpowiedzi - dlaczego.

Dyskusje

• David Baldacci