Polska sztuka ludowa

Ocalić od Zapomnienia
Muza
2010-09-01
2010-09-01

Okładka książki Z kultury ludowej południowego Podlasia i Lubelszczyzny Alicja Mironiuk-Nikolska, Aranuta Ada Radzikowska, Celestyn Wrębiak
Ocena 0,0
Z kultury ludo... Alicja Mironiuk-Nik...

więcej Więcej

"Polska sztuka ludowa" to kolejna książka z serii "Ocalić od zapomnienia". Na szczęście moda na sztukę ludową nie przemija i do dziś doceniamy walory zdobnicze przedmiotów wykonanych przez twórców ludowych. W książce jest i o malarstwie, rzeźbie, zdobnictwie, jak zwykle i ta książka z tej serii opatrzona jest mnóstwem wspaniałych fotografii.

• Folklor
  • Wartości
  • Poczekalnia wirtualna
  • 2013
  • Kolory Polski/Folklor/Niepodległa Ojczyzna
  • 6) A) A to Polska właśnie.
  • Historia

Dodaj cytat z książki Polska sztuka ludowa