Zakład o miłość

Adrienne Basso Wydawnictwo: Amber Cykl: Poślubić wicehrabiego (tom 2) literatura obyczajowa, romans
To protect an heiress
2004-09-01
2004-01-01
Anna Palmowska
Amber
romas historyczny
To protect an heiress
Poślubić wicehrabiego (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2004-09-01
Anna Palmowska
romas historyczny

Na półkach: , , , , , , , ,

Zakład doprowadza do małżeństwa, a czyhający morderca zbliża bohaterów. Meredith na prośbę braci bierze udział w zakładzie. Jako stara panna ma pocałować hulakę. Tak się składa, że po wszystkim musi poślubić całowanego markiza, gdyż sprawy wyszły spod kontroli. Po ślubie małżonek jednak unika jej towarzystwa.

Zabawny romans pełen namiętności, lecz pojawia się także motyw...

Na półkach: , , , ,

Kolejny z cyklu romansik o niezbyt nachalnej treści, za to z wątkiem kryminalnym. Lepszy niż pierwszy tom.

Bardzo dobry romansik historyczny, lekki, z wątkiem kryminalnym, spełnia wymogi gatunku. Dzieje się w mojej ulubionej (dla romansów hist.) epoce Regencji w Anglii.

Na półkach: , , , ,

Drugi tom z cyklu "Poślubić wicehrabiego".

Piękna i bogata lady Meredith, już od zawsze jest sensacją wśród wytwornej elity towarzyskiej. Tym razem z powodu swojej jakże oryginalnej decyzji - postanawia zostać sama, być niezależną!

Meredith jest siostrą dwóch niesfornych bliźniaków - Jaspera i Jasona. Obaj bracia bardzo często się zakładają i grają w karty z różnymi...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piękna i bogata lady Meredith wzbudza ciekawość salonów swą oryginalną decyzją - postanawia pozostać sama, a nie jak inne panny szukać męża. Nie zamierza rezygnować z niezależności nawet wtedy, gdy szelmowski zakład popycha ją w ramiona szarmanckiego i zabójczo przystojnego markiza. Jednak w obliczu tajemniczej groźby Meredith musi szukać w jego ramionach bezpieczeństwa i...

Uwielbiałam głównych bohaterów.
Mieli w sobie ikrę. Nie trwonili od uczyć, ale oczywiście, które przyszły z czasem.
Szybko się czyta. Dobry romans na nudne wieczory.
Polecam!

Lekka, przyjemna, wartka akcja, dzięki czemu szybko się czyta. Ciekawe wątki. W niektórych momentach przypominała mi "Dumę i uprzedzenie". Polecam.

Na półkach: , , , ,

Lekki, przyjemny romans, w sam raz na spokojne i leniwe popołudnie do herbaty.

No tak, przeczytałam, ale nie mam się czym chwalić, bo książka jest tak nudziarska, że aż boli. Meredith generalnie była ciekawa, choć autorka zrobiła jej krzywdę bo albo była dzielna albo drżała ze zdenerwowania w następnej linijce. Trevor, no cóż, fatalny, nijaki. Początek miał ostry, ale zrobił się nieobecny. Bardzo dziwne zwroty akcji, wręcz niemożliwe (markiz zawozi...

Słaba. Sam tytuł (org) mówi o ochronie ukochanej gdzie na ten wątek przeznaczono kilka stron a reszta opowiada o niby silnej kobiecie która tak czy owak okazuje się beksą.

Dyskusje

• Romans historyczny
  • Romans
  • Romanse historyczne
  • 2012
  • Romans Historyczny
  • 2013
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zakład o miłość