Podaj Łapę!

Lech KonopińskiStanisław Mrowiński literatura dziecięca 48 str.
Wydawnictwo Poznańskie
literatura dziecięca
wiersze dla dzieci

Wydawnictwo Poznańskie
literatura dziecięca
wiersze dla dzieci

Porównaj ceny i

Wierszyki i rymowanki są autorstwa Lecha Konopińskiego. Kolorowe ilustracje wykonał Stanisław Mrowiński. Książka z dzieciństwa i książka, którą posiadam do dzisiaj oraz uważam, że to bardzo dobra pozycja dla młodych wielbicieli psów różnych ras.
Większość wierszyków jest krótkich - głównie są to czterowersowe rymowanki, które łatwo się czyta i króciutko opisują one wybrane...

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci
  • Dzieciństwo/młodzieżowe
  • Moje dzieciństwo - the best of
  • Czytane za dzieciaka
  • Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki Podaj Łapę!