Kolory miłości. Od Dąbrowskiej do Gretkowskiej

Rozczarowana jestem. Bo opowiadania niby takie jak lubię, czyli dziwne i dotykające ciemniejszej i absurdalnej strony miłości, ale... Ale może nieodpowiednie na wakacyjny czas? Za bardzo przekombinowane - jakby napisanie czegoś względnie prostego uwłaczało godności sławnego pióra.
Brawa dla Stanisława Dygata, Ireny Krzywickiej, Jeremiego Przybory, Krystyny Kofty i Leszka Kołakowskiego. Dla tego ostatniego owacje.

Dodaj cytat z książki Kolory miłości. Od Dąbrowskiej do Gretkowskiej