Szkoła pod Żaglami

Okładka książki Szkoła pod Żaglami
Krzysztof Baranowski (żeglarz) Wydawnictwo: Fundacja Szkoła pod Żaglami Krzysztofa Baranowskiego reportaż
reportaż
Szkoła pod Żaglami żeglarstwo Pogoria

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Świetna książka!
Dobrze czytać o przygodach, które odbywały się na dechach pokładu, po których i ja stąpałem, na morzach, po których i ja pływałem Pogorią :)

Świetny efekt dało opisywanie każdego z wydarzeń przez trzy różne fikcyjne postacie-ich opowieści powstały po lekturze przez kpt. Baranowskiego dzienników i pamiętników realnych uczestników tych wydarzeń-dzięki temu wiemy jak ten rejs postrzegali młodzi ludzie żyjący w Polsce lat 80tych, a ponadto-jak ten rejs i Polacy byli postrzegani przez nastolatka polskiego pochodzenia, który mieszka w Australii.

Polecam tę książkę szczególnie...
...wszystkim :)

Ps. "Szkoła pod żaglami" jest dowodem na to, że podróże kształcą. I to nie tylko uczestników tych podróży, ale również osoby, które o tych podróżach czytają ;)

Świetna książka!

Krzysztof Baranowski (żeglarz) Szkoła pod Żaglami Zobacz więcej