Kain. Bambino di Praga. Jarmilka

Świat Literacki
1998-01-01
1998-01-01
Józef Waczków
Bohumil Hrabal opowiadania czeskie poezja czeska

Okładka książki Drybling Hidegkutiego, czyli rozmowy z Hrabalem Bohumil Hrabal, László Szigeti
Ocena 7,6
Drybling Hideg... Bohumil Hrabal, Lás...
Okładka książki Hrabal, Kundera, Havel...: Antologia czeskiego eseju Václav Benda, Václav Černý, Václav Havel, Bohumil Hrabal, Josef Kroutvor, Milan Kundera
Ocena 7,0
Hrabal, Kunder... Václav Benda, Václa...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Moja pierwsza książka Hrabala. Cóż, z pewnością ciekawy język, który wprowadza klimat tamtych czasów. Momentami trochę wulgarnie, ale jak dla mnie bomba.

Dodaj cytat z książki Kain. Bambino di Praga. Jarmilka