Złocieńka

Wojciech Soliński
ilustracje

Okładka książki Tata Rotraut Susanne Berner, Toon Tellegen
Ocena 7,6
Tata Rotraut Susanne Ber...
Okładka książki Dopóki niebo nie płacze Iwona Chmielewska, Józef Czechowicz, Abram Zylberberg
Ocena 8,6
Dopóki niebo n... Iwona Chmielewska, ...

Nie wiedziałam, że w dorobku Hrabala jest książka dla dzieci:) Dosyć ciekawe opowiadanie o prostej fabule z krową Złocieńką w roli głównej. Chcecie wiedzieć, jaki sekret skrywa Złocieńka i dlaczego codziennie ucieka z pastwiska do lasu? Przeczytajcie tę książkę. Myślę, że młodszym przedszkolakom opowieść powinna się podobać.

Dodaj cytat z książki Złocieńka