Złocieńka

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Jeżyk we mgle Siergiej Kozłow, Jurij Norsztejn
Ocena 8,2
Jeżyk we mgle Siergiej Kozłow, Ju...
Okładka książki Mały Asmodeusz Ulf Stark, Józef Wilkoń
Ocena 7,8
Mały Asmodeusz Ulf Stark, Józef Wi...
Okładka książki Cyrkowcy Marie Desplechin, Emmanuelle Houdart
Ocena 7,8
Cyrkowcy Marie Desplechin, E...

Nie wiedziałam, że w dorobku Hrabala jest książka dla dzieci:) Dosyć ciekawe opowiadanie o prostej fabule z krową Złocieńką w roli głównej. Chcecie wiedzieć, jaki sekret skrywa Złocieńka i dlaczego codziennie ucieka z pastwiska do lasu? Przeczytajcie tę książkę. Myślę, że młodszym przedszkolakom opowieść powinna się podobać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Czeskie lub o Czechach
  • _literatura_czeska