Piotruś zuch

literatura dziecięca
Czytelnik
1985-01-01
1985-01-01
szkoła nauka dzieci rówieśnicy przygody

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Nie skłamię, jak napiszę, że przeczytałam Piotrusia setki razy: w całości i fragmenty. Jako dziecko nie umiałam zjeść bez otwartej książki. Piotruś był otwierany losowo i czytany do wszystkich posiłków. Kocham Piotrusia od 30 lat, chociaż dawno go nie widziałam.

Wspaniała książka, świetnie się ją czyta. Ciekawe przygody, przystępne słownictwo. Nie sposób się od niej oderwać.

Tak jak pierwsza część mega uwielbiam tą serię :)

Tak jak pierwsza część mega uwielbiam tą serię :)

Dodaj cytat z książki Piotruś zuch