Junior Developer. Wszystko, co trzeba wiedzieć, by zacząć pracę jako programista

Mateusz Kupilas informatyka, matematyka 171 str.
2017-05-15

Kupilas Media Mateusz Kupilas
informatyka, matematyka
java developer programowanie

Kup książkę

Spoko książka dla ludzi którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z programowaniem i chcą się dowiedzieć jak się do tego zabrać, oraz czego mniej więcej mogą się spodziewać w pierwszej pracy.

Krótko i na temat. Dobra na początek.

Polecam każdemy adpetowi, który uczy się programowania, książka w praktyczny sposób pomaga w przygotowaniu się przed podjęciem pierwszej prazy jako junior dev.

Właśnie jestem na etapie takiego NEWBIE, ale od strony Front Endu.

Być może książka typowo jest kierowana do programowania, które mnie może nie dotyczyć tak bardzo, ale Autor w świetny i momentami z humorem przekazuje wiedzę.

Świetnie podane co powinno się wiedzieć, jakie projekty można wykonać, aby się nauczyć, a już element pokazania jak projekt od poziomu Łatwy...

Bardzo dobry opis zawodu programisty, idealna książka dla osób początkujących.
Ogromnie spodobało mi się, że autor nie tylko opisał umiejętności wymagane do podjęcia pracy jako programista, ale też opisał jak taka praca właściwie wygląda. Jaki jest typowy plan tygodnia i dnia pracy, jakich technik i sztuczek używać, żeby usprawnić pracę, jak się stale dokształcać, czym...

Nie będę się rozpisywał. Świetna, rzetelna i obfita w treść. Zero lania wody, same konkrety.

Dużo dobrych rad dla początkujących, skraca to drogę i problemów typowych dla początkujących koderów. Wartościowa ksiązka szczególnie dla ludzi, którzy nigdy nie pracowali w IT.

Książka jest naprawdę super, dla początkującego programisty. Jak rekrutowałem do pierwszej pracy to wskazówki z tej książki były naprawdę pomocne. Teraz rekrutuje już na Seniora do takiej firmy Codete w Krakowie i tam potrzeba już dużo więcej umiejętności, a też chętnie wracam do tej książki, bo to kompendium wszystkiego co musi wiedzieć programista. Polecam!

Junior Developer całkiem dobrą i przyjemną pozycją. Jeśli jesteś początkującym programistą, masz wiele pytań i wątpliwości, szczególnie przed próbą podjęcia pierwszej pracy, to ta książka będzie dobrym przewodnikiem. Niesie wiele niezbędnych dla początkującego informacji. Jeśli autora mało kojarzysz i nie śledzisz jego działalności to prawdopodobnie z książki wyciągniesz...

Bardzo fajnie się czyta, praktyczne porady. Godna polecenia :)

• Informatyka
  • 2019