Junior Developer. Wszystko, co trzeba wiedzieć, by zacząć pracę jako programista

Mateusz Kupilas Wydawnictwo: Kupilas Media Mateusz Kupilas informatyka, matematyka
2017-05-15
2016-04-13
Kupilas Media Mateusz Kupilas
java developer programowanie
informatyka, matematyka
2017-05-15
java developer programowanie

Książkę zakupiłem jeszcze w przedsprzedaży. Warta przeczytania dla "laika", który chce wejść w świat programowania i poznać podstawy tego świata. Bardzo lekko się czyta

Merytorycznie książka jest rewelacyjna. Tylko czemu tak mało? Każdy z zarysowanych tematów można by rozwinąć. Zbyt swobodna miejscami stylistyka autora trochę mnie jednak raziła. Może książce by jednak pomogło trochę więcej powagi, a może po prostu stary piernik ze mnie.

Pozycja zdecydowanie dla osób zaczynających przygodę z programowaniem i aspirujących na pozycję "Junior Developera".

Na plus uniwersalność - nie tylko przyszły programista Javy znajdzie tu coś dla siebie, równie dobrze niemało z niej wynieść może osoba chcąca pracować w innym języku / technologii. Dla samego juniora pozycja niestety średnio przydatna, porusza wiele...

Bardzo fajna książka dla ludzi, którzy nie lubią tracić czasu. Wszystko jest napisane w formie skompresowanej na tyle aby wynieść z niej jak najwięcej najpotrzebniejszych informacji jednocześnie się nie nudząc. Oczywiście czytanie jej ma sens głównie w momencie przygotowywania się do zawodu Junior Developera.

Spoko książka dla ludzi którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z programowaniem i chcą się dowiedzieć jak się do tego zabrać, oraz czego mniej więcej mogą się spodziewać w pierwszej pracy.

Krótko i na temat. Dobra na początek.

Polecam każdemy adpetowi, który uczy się programowania, książka w praktyczny sposób pomaga w przygotowaniu się przed podjęciem pierwszej prazy jako junior dev.

Właśnie jestem na etapie takiego NEWBIE, ale od strony Front Endu.

Być może książka typowo jest kierowana do programowania, które mnie może nie dotyczyć tak bardzo, ale Autor w świetny i momentami z humorem przekazuje wiedzę.

Świetnie podane co powinno się wiedzieć, jakie projekty można wykonać, aby się nauczyć, a już element pokazania jak projekt od poziomu Łatwy...

Bardzo dobry opis zawodu programisty, idealna książka dla osób początkujących.
Ogromnie spodobało mi się, że autor nie tylko opisał umiejętności wymagane do podjęcia pracy jako programista, ale też opisał jak taka praca właściwie wygląda. Jaki jest typowy plan tygodnia i dnia pracy, jakich technik i sztuczek używać, żeby usprawnić pracę, jak się stale dokształcać, czym...

Nie będę się rozpisywał. Świetna, rzetelna i obfita w treść. Zero lania wody, same konkrety.

• Informatyka
  • Posiadam ebook