Podróże marzeń. Cuda świata

Okładka książki Podróże marzeń. Cuda świata Iwona Janiak, Ewa Kropiwnicka, Andrzej Kropiwnicki
Okładka książki Podróże marzeń. Cuda świata
Iwona JaniakEwa Kropiwnicka Wydawnictwo: Gazeta Wyborcza Seria: Podróże marzeń Biblioteka Gazety Wyborczej turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Podróże marzeń Biblioteka Gazety Wyborczej
Gazeta Wyborcza
2007-01-01
2007-01-01
podróże

Okładka książki Podróż przez kontynenty. Obyczaje i kultura Jolanta Koziorowska, Ewa Kropiwnicka, Andrzej Kropiwnicki, Zdzisław Preisner, Teresa Walendziak
Podróż przez k... Jolanta Koziorowska...
Okładka książki Najpiękniejsze miejsca świata Iwona Janiak, Ewa Kropiwnicka, Andrzej Kropiwnicki
Najpiękniejsze... Iwona Janiak, Ewa K...
Okładka książki Najpiękniejsze miejsca Europy Ewa Kropiwnicka, Andrzej Kropiwnicki
Najpiękniejsze... Ewa Kropiwnicka, An...
Okładka książki Najpiękniejsze miasta Europy Ewa Kropiwnicka, Andrzej Kropiwnicki
Najpiękniejsze... Ewa Kropiwnicka, An...

1962

Świat w pigułce. Wszystko, co warto zobaczyć, zebrane w jednym miejscu. Ciekawe opisy, piękne zdjęcia.

Ciekawe zestawienie najpiękniejszych miejsc na ziemi. Książka w przejrzysty sposób je prezentuje choć powiem szczerze, że nie da ją się czytać ciągiem bo od nadmiaru tych cudów aż głowa robi się za mała ;)

Świat w pigułce. Przez ponad 300 stron przemierzamy cały świat (z pominięciem Polski) poznając najciekawsze skarby architektury i przyrody. Oprócz ciekawostek o znanych na całym świecie miejscach można poznać także te o których się tak dużo nie mówi i zapomina. Na każdy "zabytek" przeznaczone są dwie strony opisu, czyli same konkrety (choć czasem czuć niedosyt wiadomości).

• Turystyka
  • Pożyczone