John Lennon. Życie

9788361432098
Jarosław Rybski
muzyka The Beatles John Lennon Yoko Ono lata 60. legenda biografia

Wspaniała, wyczerpująca biografia

Wspaniała książka - chciałabym mieć ją na własność.
Obszerna, bardzo szczegółowa i moim zdaniem obiektywna biografia.
Ogromny zbiór informacji, ciekawostek, wypowiedzi, komentarzy, wywiadów.
Kim był Lennon? – wiemy wszyscy.
Jakim był człowiekiem? – pewnie nie wszyscy.
I po to jest ta książka, za którą już teraz dziękuję Normanowi.
John Lennon – Genialny Artysta...

Bardzo szczegółowa, obszerna, kompletna biografia Johna Lennona. Dobrze napisana. Ta książka to nie tylko historia Johna, czy zespołu The Beatles, ta książka to też kawał historii muzyki.
Dla wyznawców Lennona coś jak Biblia.

Dużo faktów często nieznanych, a dotyczących ponadczasowego, wspaniałego zespołu The Beatles. Co do samego Lennona, to jeśli o mnie chodzi, książka bardzo.. przydatna. Kiedyś miałam go tylko za zwykłego szurniętego buca, egocentryka i ćpuna-narwańca, ale po przeczytaniu o tym, jak to wszystko w jego życiu wyglądało (a szczególnie ostatnie 5 lat życia), kompletnie zmieniam o...

Książka dla osob lubiacych szczegółowe opisy swoich ulubieńców. Chodz jest dosyc długa czyta sie ją z lekkościa. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i sytuacji zwiazanych z głowym bohaterem jak i z cała otoczka kreowaną wokół niego :) polecam

Za dużo mam myśli i nie umiem ich obrać w słowa. John Lennon w pełnym wydaniu. Z tej książki można wywnioskować kim naprawdę był - egoista i idiota, ale również jealous guy, working class hearo, dreamer.

Zabierając się do biografii Johna nie wiedziałam o nim praktycznie nic.Teraz kiedy oddałam już książkę do biblioteki mogę z całą pewnością powiedzieć,że poznałam wiele ciekawostek z życia jednego z najsławniejszych muzyków świata.To zarówno pozycja dla nie znających Lennona jak i dla tych którzy niejedną jego biografię czytali.Wnikliwe zagłębianie się w losy Johna od 1940(a...

Rewelacyjne kompedium wiedzy na temat życia i twórczości najsłynniejszego Beatlesa. Co ważne: książka nie jest hołdem w czystej postaci, nie jest pisana z pozycji klęczącej; autor zamieszcza wiele kontrowersyjnych faktów z życia Lennona, co nieźle obrazuje jego dwoistą naturę. Świetna i bardzo wyczerpująca książka, nie tylko dla fanów. No i świetny przekład Piotra Metza

Świetna, wyczerpująca biografia, czyta się jak dobrą powieść

Wspaniała dla wszystkich wielbicieli Lennona.
Bardzo rzetelna, autor niesamowicie przedstawił wszystkie fakty, pokazał je pod każdym możliwym kątem. Z tej książki można dowiedzieć się nie tylko o Lennonie i Beatlesach ale także o muzyce, klimacie lat 60-tych,70-tych atmosferze Liverpoolu i wielu znanych gwiazd muzyki . Polecam!

Dyskusje

• Biografie