Kup teraz - 5 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.99 zł

biografia celebryci muzyka mick jagger
biografia, autobiografia, pamiętnik
Przemysław Bieliński
biografia celebryci muzyka mick jagger

Ogólnie całkiem spoko pozycja, ale wydaje mi się, że byłoby dużo lepiej gdyby autor skupił się bardziej na działalności Jaggera w Rolling Stonesach i jego muzycznej karierze niż na kolejnych romansach i erotycznych związkach.

Mick Jagger jest bezdyskusyjnie jedną z najważniejszych postaci popkultury. Przez jednych uwielbiany, przez innych wyśmiewany, ale nigdy nie ignorowany.

Choć szanuję wkład Jaggera w The Rolling Stones, zawsze bliżej będzie mi do Keefa. Sięgnęłam po tę książkę, bo absolutnie kocham i podziwiam Keitha Richardsa. Jest Wielki. Jest tak autentyczny i bezpretensjonalny jak żaden...

Osobiście bardzo lubię muzykę Jaggera więc mocno byłam ciekawa tej biografii. Wiedziałam, że to nie jest grzeczny facet...Ale jeśli muszę czytać przez całą książkę o podbojach łóżkowych 🤮 i patrzeć na Micka pod kątem tego z kim i gdzie a było tego sporo i jak na moje romantyczno - teologiczne serce za dużo... Nie oceniam faceta... Jego sprawa, co zrobił ze swoim życiem......

Prosty język, miejscami odrobinę wulgarny. Bądź co bądź sądzę że, w danej książce jest to celowy zabieg. Wydanie wzbogacone zdjęciami z życia Stonesów. Ogólnie polecam.

Mick Jagger to bez wątpienia głośna postać popkultury.
Wyrazisty frontman legendarnego zespołu The Rolling Stones,, który przez tyle lat często szokował, wiódł często bardzo kontrowersyjne życie , nie trzymający się sztywno założonych zasad , piął się po szczeblach muzycznej kariery, dorabiając się fortuny grając w rockowym zespole , jak również inwestując w różne...

Przyjemnie się czyta, ale pojawiają się duże niedociągnięcia. Zdjęcie Charliego Watts'a z dzieciństwa jako zdjęcie Micka i legendy przedstawione jako fakty odbierają tej biografii autentyczność.

Książka dobra, czyta się "lekko". Tak jak w tytule jest głównie o Micku i jego szaleństwach, ale i o zespole można się trochę dowiedzieć - jeśli nie jest się zagorzałym fanem Rolling Stones to te 400 stron wystarczy. Po przeczytaniu książki nasuwa się pytanie: jak gość poradziłby sobie ze swoim seksoholizmem gdyby był normalnym facetem z normalną pracą? Polecam.

Pozycja ciekawa tylko dlatego, że sam Mick jest postacią niezmiernie ciekawą.
Napisana chaotycznie. Językowo wypada bardzo słabo i zdecydowanie wymaga powtórnej redakcji.

Co najbardziej oddaje klimat tej książki? Klip i piosenka "Dancing in the street" Jaggera i Bowiego, zdecydowanie;) Raczej nic nie zaskakuje, jeśli choć trochę zna się osobowość i styl bycia Micka, ale z całą pewnością ciekawa pozycja dla miłośników muzyki.

Micka Jaggera od strony moralnej oceniać można bardzo różnie. Dla jednych jest to symbol popkultury, prawdziwa ikona, dla innych to zdeprawowany do szpiku gość, egocentryk i hedonista. Niezależnie od tej oceny, jednego nie można mu odmówić: jest to postać nietuzinkowa, człowiek niezwykle ambitny, charyzmatyczny i co chyba najistotniejsze szalenie uzdolniony. Książka...

• Muzyka
  • Biografie