Mecenas

Okładka książki Mecenas Steve Martini
Okładka książki Mecenas
Steve Martini Wydawnictwo: Amber Cykl: Paul Madriani (tom 5) Seria: Srebrna Seria kryminał, sensacja, thriller
Paul Madriani (tom 5)
Srebrna Seria
The attorney
Amber
2000-01-01
2000-01-01
Jerzy Kozłowski
porwanie narkomanka oskarżenie morderstwo adwokat sąd

Nie mogę niestety wystawić lepszej oceny. Jest to pierwsza książka tego autora, którą przeczytałam i nad następną zapewne się zastanowię. Sięgnęłam po nią, ponieważ autor jest porównywany do Johna Grishama, którego cenię. Ja jednak bym tak daleko nie porównywała obydwu autorów. Jedyną rzeczą, która mnie ujęła w "Mecenasie" jest jej zaskakujące zakończenie, jednak sam język książki, przedstawione w niej fakty, opisy postaci i samej akcji - mi osobiście nie przypadły do gustu i bardzo ciężko mi się czytało tę książkę.
Zaznaczam jednak, że jest to moja subiektywna ocena.

• Rok 20088
  • Własne