Fałszywe lato

kryminał, sensacja, thriller
83-7311-753-9
Zofia Uhrynowska-Hanasz
literatura amerykańska morderstwo śledztwo

Jak dobrze odkryć nową pisarkę i przeczytać z przyjemnością jej książkę. Taką czystą kartą była dla mnie Liz Rigbey. Ni znałam jej zupełnie. Nie atakowała mnie żadna reklama, która wmawiała mi, że książka na pewno mi się spodoba.
Sama dokonałam wyboru w bibliotece i jestem z niego bardzo zadowolona.
Podobało mi się właściwie wszystko: sam pomysł na książkę, sposób...

Znośne, chociaż nieco zbyt rozwlekłe. Ciekawy pomysł, choć w kilku momentach aż prosi się o rozwinięcie. Tu i ówdzie wystaje nieco zbyt nachalna amerykańska psychologia.

Nie porwała mnie. Cały czas zastanawiałam się, gdzie jest ten "mocny dreszczowiec" poczytnej autorki, bo jakoś tak, czytałam i czytałam i nie znalazłam.
Fabuła nawet ciekawa, bardzo dużo wspomnień z dzieciństwa co nadaje tej książce pewien charakter. Jednak ani główna bohaterka mnie nie przekonała, ani zakończenie tym bardziej.

Nawet mi się podobało , ma fajne zwroty akcji i zaskakuję .

• Z biblioteki
  • Własne
  • Biblioteczka domowa III
  • 2009
  • Kryminał
  • Stosik biblioteczny

Dodaj cytat z książki Fałszywe lato