Piegowate opowiadania

literatura dziecięca
bajki literatura dla dzieci baśnie

wspaniała ;) Polecam !!!

MaleWielkieKsiazki.blogspot.com
Ja ja lubię takie opowiadania ...;)

Różne tematy, zmieniające się otoczenie, i jeden główny bohater- narrator, kilkuletni Tomek. Osiemnaście zabawnych opowieści. Przedszkolak przedstawia nam swoich rodziców, dziadków, starszą siostrę oraz kolegów, koleżanki z przedszkola i wiele innych postaci. Nie tylko ludzi, bo jego znajomymi również może...

Fantastyczna rzecz.
Tak w postaci książki, jak i w mp3 - czytane przez Artura Barcisia.

Rewelacja.
Krótkie historyjki. Zwarte i zabawne. Bystre.
Zachwycają nawet moje dziecko, które nie potrafi się skupić dłużej na treści słyszanej.

Polecam. Dla dzieci i dla rodziców.
Uwielbiam. :)

Książki Renaty Piątkowskiej towarzyszą nam od jakiegoś czasu co wieczór. I jest to absolutny fenomen, bo każda z nich jest niezwykle lekka i zabawna a jednocześnie mądra i z morałem... Brakuje mi słów, żeby wyrazić swój podziw. Autorka doskonale porozumiewa się z dziećmi, umie patrzeć na świat ich oczyma i przekazać ten punkt widzenia w niezwykle czytelnej formie. W...

Bez ładu i składu, bez głębszej treści czy choćby poczucia humoru :(

REWELACJA !!! Zabawne i ciekawe historyjki. Przyjemna lektura zarówno dla dziecka i rodzica. Z 3,5-latkiem czytaliśmy to w kóło, wraz z innymi częściami ;)

Dla dzieci w wieku od 3-6 lat

Całą rodziną jesteśmy fanami Tomka i jego opowiadań :) Krótkie zabawne historyjki z życia przedszkolaka. Książka wprost idealna dla maluchów. Z czystym sumieniem polecam!!!

Wspa-nia-ła kontynuacja, pełna ciepła i humoru! Świetna lekcja postrzegania codzienności przez pryzmat pięciu lat życia :)

Przecudowne, przezabawne opowiadania o przedszkolaku Tomku. To jedna z niewielu książek ,która potrafiła rozbawić mnie do łez. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

Na półkach: , , , ,

Dalsze przygody Tomka, który nigdy się nie nudzi.
Bardzo fajna książka tak jak "Opowiadania z piaskownicy" i "Opowiadania dla przedszkolaków" wszystkie książki serdecznie polecam :)

Dyskusje

• Dla dzieci
  • 2014
  • Dzieci
  • Biblioteka
  • Wypożyczone

Dodaj cytat z książki Piegowate opowiadania