Adorator

Okładka książki Adorator Michael Allegretto
Okładka książki Adorator
Michael Allegretto Wydawnictwo: Amber Seria: Sensacja [Amber] kryminał, sensacja, thriller
Sensacja [Amber]
Suitor
Amber
1996-01-01
1996-01-01
Małgorzata Włodarczyk
powieść amerykańska literatura amerykańska XX wiek

Książkę czyta się bardzo szybko dzięki temu iż jest ciągła akcja. Myślę że ciężko byłoby się przy niej dzięki temu nudzić. Aczkolwiek samo zakończenie mnie osobiście zaskoczyło więc nie można stwierdzić iż książka jest przewidywalna. Polecam osobom lubiącym ten rodzaj literatury.

Świetna książka, akcja trzymająca do końca w napięciu.

Świetna książka, akcja trzymająca do końca w napięciu.

Niemiłosiernie wciągająca.Przeczytałam w jeden wieczór!

Niemiłosiernie wciągająca.Przeczytałam w jeden wieczór!

• Thriller / sensacja
  • 2003