Klapa, czyli Pan Bóg rozdaje karty. Opowiadania

Książka i Wiedza
1987-01-01
1987-01-01
8305120465
literatura współczesna literatura polska XX wiek opowiadanie

więcej Więcej

Widzę, Że nikt jeszcze nie wystawił opinii, Więc pozwolę sobie to uczynić i tym razem postaram się bardziej niż przy innych opiniach. Styl pana Romana jest niesamowicie zaowlowny. Najlepiej przedstawia to opowiadanie „Kłak z warkocza Bereniki” Gdzie historia nam skacze z wątku na wątek, I dopiero po przeczytaniu Całego opowiadania jesteśmy w stanie powiedzieć, o czym on w...

• 2011
  • Własna biblioteczka