Zaginiona

Okładka książki Zaginiona Sophie McKenzie
Okładka książki Zaginiona
Sophie McKenzie Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Girl, Missing (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Girl, Missing (tom 1)
Girl, missing
Akapit Press
2010-01-01
2010-01-01
2011-09-01
Marta Dąbrowska
Sophie McKenzie literatura młodzieżowa thriller

Bardzo przyjemna lektura. niektórych sympatyków literatury może denerwować tak wartka akcja i dość mało opisów. Można to jednak traktować jako zaleta tej pozycji. Na pewno trudno się nudzić - ciągła akcja.

Ciekawy pomysł, aczkolwiek główna bohaterka mogłaby być troszkę starsza (żeby było bardziej realistycznie) i mniej denerwująca :)

Bardzo ciekawa książka, przeczytałam ją w 2 dni, nie mogłam się oderwać. Zaskakująca fabuła, ciekawi bohaterowie i zaskakujące zakończenie. Autorka ma bardzo przyjemny styl pisania, mile się czyta.

Polecam.

Polecam.

POLECAM

POLECAM

Pomysł ciekawy, akcja dość wartka, ale widać pewne niedociągnięcia. W porównaniu z "Zamknij oczy" dużo słabsza ze względu na widoczne szwy. Rozumiem, że to debiut, poza tym dedykowany do młodzieży, więc rozgrzeszam autorkę. Trochę naciągane niektóre sceny, zbyt nierealne lub kończą się jakby zabrakło pomysłu na lepsze ich zakończenie, zazębienie z innymi, bohaterowie jednak ciekawie ujęci, na pewno nie przezroczyści. Mimo wszystko nie kusi mnie, aby sięgnąć po kontynuację losów bohaterki w "Poszukiwana".

Na półkach: , , , , , , , , ,

Nie mogłam do konca przeczytać.
Bardzo głupia i egoistyczna główna bohaterka. I te niepotrzebnie wstawione kłótnie rodzeństwa, które nic nie zmieniają, a tylko przedstawiają Lauren w złym świetle.
Nudna książka, nie mogę jej niestety polecić.

Nie mogłam do konca przeczytać.
Nudna książka, nie mogę jej niestety polecić.

Książka, choć posiada niepozorną okładkę, cały czas trzyma w napięciu. Serdecznie polecam każdemu, ponieważ mocno wciąga i niełatwo jest się od niej oderwać.

Książka super. Nie można się od niej oderwać, wciąga od pierwszych stron. Polecam

Fajna książka będę kontynuować czytanie następnego tomu. Polecam dla dzieci w wieku 11/12 lat ponieważ jest napisana dość dziecinnie.

1997

Taka typowa mlodziezowka dla dzieci w wieku 11-13lat

Taka typowa mlodziezowka dla dzieci w wieku 11-13lat

Bardzo przyjemna książka dla dzieci/młodzieży. W czasie kiedy ją czytałam, mając ledwo naście lat, bardzo mi się podobała.

• Młodzieżowe
  • Młodzieżowe