Podróże z teczką

literatura podróżnicza
83-7180-675-2
Paweł Cłapak
Podróż teczka

Naprawdę rewelacyjna w swojej kategorii.
Opis podróży po świecie w sposób bardzo przyjemny, rzeczowy.
Dużo ciekawostek, trochę historii, realne miejsca, realni ludzie, realne zwyczaje i zjawiska.
Autor z pewną dozą autoironii opisuje swoje odczucia będąc w podróżach służbowych po całym świecie. Czytając widzimy świat oczami kogoś takiego jak my. Sposób i styl w jakim jest...

- Wszyscy trzej tarzali się ze śmiechu. - Czy czasami nie masz ich dosyć? - spytałem go, gdy oddalili się do baru. - Nie przejmuję się nimi - odparł. - Już wysłałem do ich prezesa faksy z nagłówkiem: „Bardzo pilne". Mam odpowiedź, że natychmiast wyśle ich do lekarza. Nagle jego uśmiech stał się zaraźliwy.
Szwajcarscy Niemcy, szwajcarscy Francuzi i szwajcarscy Włosi nie...

Zupełnie inne spojrzenie na podróżowanie. Świat widziany w czasie podróży biznesowych.
Dużo ciekawostek. Polecam

Dyskusje