Terapia Doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych

Charlotte Gerson
zdrowie, medycyna 2008 str.
Healing The Gerson Way. Defeating Cancer and other Chronic Diseases

Vichara
zdrowie, medycyna
surowa dieta leczenie raka

Kup książkę

Okładka książki Cud Terapii Gersona. Sprawdzony program żywieniowy leczenia raka i innych chorób Charlotte Gerson, Morton Walker Dr
0,0
Cud Terapii Ge... Charlotte Gerson, Mor...

Zmieniła moje poglądy na temat dbania o siebie. Młody człowiek nie przywiązuje do tego wagi co je co robi. Teraz bardziej uważam na to co daję moim dzieciom i co wybieram dla siebie. Warto wiedzieć co może mieć wpływ na nasze życie i nie bagatelizować tego jeżeli chcemy żyć długo zdrowo i możliwie jak najbardziej ciekawie. Polecam.

Polecam bardziej niż CUD TERAPII DOKTORA GERSONA. Oczywiście można mieć obie, ale ta jest bardziej uporządkowana, uaktualniona, jakaś taka bardziej pozbierana. No i zdjęcie Szarlotki na okładce ;)

Książka może nie jest najlepiej napisaną, polecałabym bardziej uzupełnienie tej lektury o film o diecie Gersona.
Ciężko mi cokolwiek napisać, bo nie wiem czy oceniam książkę czy dietę. Ale chyba ocenię dietę, może komuś pomoże.;)
Nie będę się wgłębiać w jakieś osobiste kwestie, bo nie w tym rzecz, ale dzięki stosowaniu się do tej diety mój narzeczony wyleczył się z...

Książka nie tyle zła, co zwyczajnie szkodliwa. Daje fałszywą nadzieję, a kliniki "leczące" metodą Gersona to perfidne żerowanie na nieszczęściu ludzi i prawdziwości stwierdzenia, że tonący brzytwy się chwyta.
Dla łudzących się: przeprowadzano badania naukowe (rzetelne, w odróżnieniu od tych "badań" Gersona i jego sympatyków) I co się okazało?
Polecam poszukać w...

Warto.

Super książka dająca nadzieję na odzyskanie zdrowia nawet w tak ciężkim przypadku jakim jest rak. Polecam lekturę także zdrowym, aby mogli propagować metodę Dr. Gersona wśród chorych i ich bliskich, którzy już stracili nadzieję na wyleczenie.

• Zdrowie
  • Przeczytane dawno temu