Zdrowie na własne życzenie (Tom 1)

Józef Słonecki Wydawnictwo: Biosłone zdrowie, medycyna
9788392192275
Biosłone
zdrowie józef słonecki choroby
zdrowie, medycyna
9788392192275
zdrowie józef słonecki choroby

W książce jest naprawdę wiele cennych porad, których stosowanie, moim skromnym zdaniem, nie zaszkodzi, a może bardzo pomóc, jeśli ktoś chce wziąć zdrowie w swoje ręce i w naturalny sposób zadbać o siebie. Sama wiele takich wskazówek wcieliłam w życie i jestem zadowolona z efektów. Nie mniej jednak sposób, w jaki książka jest napisana, pozostawia wiele do życzenia (żeby nie...

Istotne informacje dla Nas wszystkich. Mistura oczyszczająca naprawdę działa. Książka typu podręcznik, do postawienia na półce i co jakiś czas do zaglądania.

• Zdrowie
  • Chcę w prezencie
  • Chcę kupić
  • Warto przeczytać jeszcze raz
  • Posiadam Popularnonaukowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zdrowie na własne życzenie (Tom 1)